متخصص اورولوژی

حاملگي ،زايمان،روابط جنسي مكرر،افزايش سن و يائسگي ،نقش مهمي در شل شدگي و گشادي مدخل واژن دارد،قبلا عمل جراحي  زير بيهوشي تنها روش بوده ولي امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي تنگ کردن واژن سرپايي در مطب و بدون درد و خونريزي قابل انجام است.اين روش پرينورافي نام دارد .تنگ کردن واژن یا پرينورافي نام دارد . تنگ کردن واژن هم از نظر درماني و هم زيبايي بسيار مهم است.كلينيك ما اماده ارائه بهترين خدمات ( بهترین متخصص زنان در اصفهان، جراحی زیبایی واژن، تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی، رفع تیرگی واژن، لاپاروسکوپی ) به شماست.

جراحی زیبایی واژن با لیزر در زنان:
رفع تیرگی واژن به وسیله لیزر مونالیزا تاچ جدیدترین روش جوانسازی واژن است.
تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر :
در طول دوره یائسگی دستگاه تناسلی زنان مانند دیگر ارگانهای بدن دچار تغییراتی می شود که این تغییرات سبب اختلالاتی در زندگی افراد می شود .
با کم تولید شدن استروژن دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد . در سن 40 سالگی و بالاتر از آن 50 درصد بانوان علائمی مانند آتروفی تناسلی را که به شکل چشم گیری کیفیت زندگی زوجین و رضایت جنسی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد را تجربه می کنند .
با بالا رفتن سن دیواره واژن ، کلاژن خود را به شکل ناگهانی از دست داده و نازک می شود ، با بالا رفتن سن آتروفی تناسلی ازخاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن کاسته می شود ، در نتیجه کاهش ضخامت و کشسانی واژن رخ می دهد ،این تغییرات سبب شده که افتادگی و شلی واژن تشدید شده و در موارد بسیاری باعث بروز مشکلاتی در روابط جنسی و بهداشت فردی می شود .
تنگ کردن واژن، رفع تیرگی واژن و لابیاپلاستی از جمله فعالیت های تخصصی می باشد که توسط دکتر زهرا صابری بهترین متخصص زنان در اصفهان به وسیله دستگاه لیزر مونالیزا تاچ در کلینیکی کاملا بهداشتی انجام می شود.

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر توسط بهترین متخصص زنان در اصفهان:
تنگ کردن واژن با لیزر دارای مزاياي خاصی است که عبارتند از :
1- در مدت زمان کوتاه عمل صورت می گیرد (زمانی تقریبا مابین 10 الی 20 دقیقه)
2- غیرتهاجمی و بدون درد روش
3- ایمن ، کم خطر ، بدون هیچ گونه عارضه جانبی
4- در هر گروه سنی برای زنان مناسب می باشد
5- افزايش ميل جنسي
6- برطرف کردن خشكي واژن
7-در مان بي اختياري ادرار